RC0201FR-071K74L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 12.674
Datasheet
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 85.843
Datasheet
Stackpole Electronics Inc
1.74 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thick Film