RC0201FR-071K13L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Bourns Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 998
Datasheet
Panasonic Industry
In Stock: 29.273
Stackpole Electronics Inc
1.13 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thick Film