RC0201FR-0715R8L is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 38.632
Datasheet
Similar
Stackpole Electronics Inc
In Stock: 8.597
Datasheet
15.8 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thick Film