RC0201FR-0715R4L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 6.483
Datasheet
Similar
Stackpole Electronics Inc
In Stock: 10.000
Datasheet
15.4 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thick Film