AC0201FR-0733RL is out of stock and can be placed on backorder.
KOA Speer Electronics, Inc.
In Stock: 169.497
Datasheet
Similar
Vishay Dale
In Stock: 35
Datasheet
33 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film