AC0201FR-07120KL is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KOA Speer Electronics, Inc.
In Stock: 21.446
Datasheet
Similar
Vishay Dale
In Stock: 62.437
Datasheet
120 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film