BP202-BG24H
DigiKey Part Number
BP202-BG24H-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
BP202-BG24H
Description
LED LAMP T-1 3/4 BI-PIN 24V GREE
Manufacturer Standard Lead Time
16 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
LED Lamp Replacement Blue Bi-Pin 2V ~ 28V T - 1 3/4
Category
Voltage - Forward (Vf) (Typ)
2V ~ 28V