GA0805A121FBEAT31G is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
120 pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
GA0805A121FBEAT31G
DigiKey Part Number
720-GA0805A121FBEAT31GTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GA0805A121FBEAT31G
Description
MLCC
Detailed Description
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C
Mfr
Features
Soft Termination, High Temperature
Tolerance
±1%
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Voltage - Rated
Thickness (Max)
0.057" (1.45mm)