CRCW0402665RFKED is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Bourns Inc.
In Stock: 7.684
Datasheet
Similar
YAGEO
In Stock: 12.931
Datasheet
Similar
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
665 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film