CRCW020122R1FNED is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Stackpole Electronics Inc
In Stock: 9.138
Datasheet
Upgrade
Samsung Electro-Mechanics
In Stock: 0
Datasheet
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Panasonic Industry
22.1 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film