APXF6R3ARA561MH80G is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Similar
Nichicon
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Nichicon
In Stock: 31.002
Datasheet
560 µF 6.3 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 9mOhm 2000 Hrs @ 105°C