TL4051C12QDCKR is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
Texas Instruments
In Stock: 5.160
Datasheet
Similar
Texas Instruments
In Stock: 86
Datasheet
In Stock: 13.488
In Stock: 1
Diodes Incorporated
Shunt Voltage Reference IC Fixed 1.225V V ±0.5% 12 mA SC-70-5