DS100KR401SQE/NOPB
DigiKey Part Number
296-36213-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-36213-1-ND - Cut Tape (CT)
296-36213-6-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DS100KR401SQE/NOPB
Description
IC REDRIVER 8CH 10.3GBPS 54WQFN
Detailed Description
Buffer, ReDriver 8 Channel 10.3Gbps 54-WQFN (10x5.5)
EDA/CAD Models
DS100KR401SQE/NOPB Models
Category
Delay Time
200ps
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Capacitance - Input
10 pF
Voltage - Supply
2.375V ~ 3.6V
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C