DS100BR410SQ/NOPB is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 0
Datasheet
Buffer, ReDriver 4 Channel 10.3Gbps 48-WQFN (7x7)
48-QFN
DS100BR410SQ/NOPB
DigiKey Part Number
296-37844-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-37844-1-ND - Cut Tape (CT)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DS100BR410SQ/NOPB
Description
IC REDRIVER SATA 4CH 48WQFN
EDA/CAD Models
DS100BR410SQ/NOPB Models
Category
Delay Time
240ps
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Capacitance - Input
10 pF
Voltage - Supply
2.375V ~ 2.625V
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C