DS100BR111SQE/NOPB | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | DS100BR111SQE/NOPB |
Description | IC REDRIVER SATA 2CH 24WQFN |
Manufacturer Standard Lead Time | 18 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | Buffer, ReDriver 2 Channel 10.3Gbps 24-WQFN (4x5) |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | DS100BR111SQE/NOPB Models |
Category | Signal Conditioning Input Equalization, Output De-Emphasis |
Manufacturer Texas Instruments | Capacitance - Input 10 pF |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Voltage - Supply 2.375V ~ 3.6V |
Part Status Active | Current - Supply 50mA |
Type Buffer, ReDriver | Operating Temperature -40°C ~ 85°C |