DPX165850DT-8085D3
DigiKey Part Number
445-DPX165850DT-8085D3TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-DPX165850DT-8085D3CT-ND - Cut Tape (CT)
445-DPX165850DT-8085D3DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DPX165850DT-8085D3
Description
MULTILAYER DIPLEXER FOR 2.4/5GHZ
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Diplexer 698MHz ~ 2.69GHz / 5.15GHz ~ 5.85GHz 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
DPX165850DT-8085D3 Models
Category
Frequency Bands (Low / High)
698MHz ~ 2.69GHz / 5.15GHz ~ 5.85GHz