DPX107150DT-6030A2
DigiKey Part Number
445-DPX107150DT-6030A2TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-DPX107150DT-6030A2CT-ND - Cut Tape (CT)
445-DPX107150DT-6030A2DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DPX107150DT-6030A2
Description
MULTILAYER DIPLEXER FOR 2.5GHZ W
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Diplexer 617MHz ~ 960MHz, 1.164GHz ~ 2.4GHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz, 2.5GHz ~ 2.69GHz / 5.15GHz ~ 7.125GHz, 7.125GHz ~ 7.15GHz 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Category
Frequency Bands (Low / High)
617MHz ~ 960MHz, 1.164GHz ~ 2.4GHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz, 2.5GHz ~ 2.69GHz / 5.15GHz ~ 7.125GHz, 7.125GHz ~ 7.15GHz