CGA8L2X7R1H155K160KA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 2.342
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 620
Datasheet
Similar
Chemi-Con
In Stock: 0
1.5 µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)