CGA5H1X7T2J223M115AC is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 313
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 19.127
Datasheet
In Stock: 15
KEMET
In Stock: 40.904
0.022 µF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7T 1206 (3216 Metric)