CEU3E2X7R1H682M080AE is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 5.774
Datasheet
Direct
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KEMET
Upgrade
Knowles Syfer
Murata Electronics
Murata Electronics
6800 pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)