C3216JB1V226M160AC is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Similar
TDK
In Stock: 1.595.574
Datasheet
Similar
Samsung Electro-Mechanics
In Stock: 217.620
Datasheet
22 µF ±20% 35V Ceramic Capacitor JB 1206 (3216 Metric)