C1608C0G2E561J080AA is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
KEMET
In Stock: 7.407
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 18.699
Datasheet
Similar
Knowles Syfer
Similar
Knowles Syfer
560 pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)