C1608C0G1E822J080AA is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 3.447
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 3.743
Datasheet
Direct
KEMET
8200 pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)