C1005X8R1E682K050BA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 8.171
Datasheet
Similar
Murata Electronics
In Stock: 90.799
Datasheet
6800 pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X8R 0402 (1005 Metric)