B82477D4223M000 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Sumida America Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Eaton - Electronics Division
In Stock: 350
Datasheet
Bourns Inc.
In Stock: 11.572
Shielded 2 Coil Inductor Array 88 µH Inductance - Connected in Series 22 µH Inductance - Connected in Parallel 39mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard