B82464P4683M000 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Bourns Inc.
In Stock: 1.908
Datasheet
68 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.3 A 130mOhm Max Nonstandard