LLMGA453232L681RG is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 62.300
Datasheet
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 2.081
Datasheet
KEMET
680 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 1812 (4532 Metric) 4A 28mOhm
LLMGA453232L681RG
DigiKey Part Number
587-LLMGA453232L681RGTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LLMGA453232L681RG
Description
FERRITE BEAD 680 OHM 1812 1LN
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Current Rating (Max)
4A
Manufacturer
DC Resistance (DCR) (Max)
28mOhm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
1812 (4532 Metric)
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Filter Type
Power Line
Height (Max)
0.138" (3.50mm)
Number of Lines
1
Size / Dimension
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Impedance @ Frequency
680 Ohms @ 100 MHz