GBC22SBSN-M89
DigiKey Part Number
S1133E-22-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GBC22SBSN-M89
Description
CONN HEADER SMD R/A 22POS 2.54MM
Customer Reference
Detailed Description
Connector Header Surface Mount, Right Angle 22 position 0.100" (2.54mm)
Category
Contact Length - Mating
0.230" (5.84mm)
Mfr
Insulation Height
0.140" (3.56mm)
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C
Current Rating (Amps)
3A
QuantityUnit PriceExt Price
1kr.21.56000kr.21.56
10kr.18.32300kr.183.23
100kr.15.56980kr.1,556.98
500kr.13.89804kr.6,949.02
1.000kr.13.23500kr.13,235.00
5.000kr.11.81563kr.59,078.15
Manufacturers Standard Package
Alternate Length
CONN HEADER SMD R/A 36POS 2.54MM
In-Stock: 180
CONN HEADER SMD R/A 35POS 2.54MM
In-Stock: 0
CONN HEADER SMD R/A 34POS 2.54MM
In-Stock: 0
CONN HEADER SMD R/A 33POS 2.54MM
CONN HEADER SMD R/A 32POS 2.54MM