14 substitute(s) available for '511FAA156M250BAGR':
Product InformationMatch TypeQuantity AvailableUnit PriceDigiKey Part Number
511FAA156M250BAGR
Skyworks Solutions Inc.
0
Skyworks Solutions Inc.
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Parametric Equivalent
0kr.39.18000863-511FAA156M250BAG-ND
Parametric Equivalent
0kr.39.18000863-511FAA156M250BAGR-ND
CTS-Frequency Controls
Direct
0kr.20.14934CTX1385TR-ND
CTS-Frequency Controls
Direct
0kr.20.14934653V15623I2T-ND
0kr.20.68824655L15623I2T-ND
0kr.20.68824655V15623I2T-ND
0kr.17.43405654L15623I2T-ND
ECS Inc.
0kr.37.90100ECX-L25BN-156.250-ND
Diodes Incorporated
0kr.22.78228LDF620002-ND
SiTime
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
0kr.29.420001473-SIT9120AI-2C3-25E156.250000-ND
SiTime
OSC XO 2.5V 156.25MHZ
0kr.29.420001473-SIT9156AI-2C3-25E156.250000-ND
Renesas Electronics Corporation
0kr.17.69000800-XLL525156.250000ICT-ND
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P