9 substitute(s) available for '511EBA250M000AAG':
Product InformationMatch TypeQuantity AvailableUnit PriceDigiKey Part Number
511EBA250M000AAG
Skyworks Solutions Inc.
0
Skyworks Solutions Inc.
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVPECL
Parametric Equivalent
0kr.44.63000863-511EBA250M000AAG-ND
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVPECL
Parametric Equivalent
0kr.44.63000863-511EBA250M000AAGR-ND
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVPECL
0kr.163.31340530EB250M000DG-ND
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVPECL
0kr.160.16412530EB250M000DGR-ND
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVPECL
0kr.163.31340531EB250M000DG-ND
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVPECL
0kr.160.16412531EB250M000DGR-ND
CTS-Frequency Controls
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVPECL
0kr.56.01390637E25005I2T-ND
CTS-Frequency Controls
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVPECL
0kr.56.01390637P25005I2T-ND
Raltron Electronics
XTAL OSC XO 250MHZ 2.5V LVPECL