11 substitute(s) available for '511BCA156M250BAG':
Product InformationMatch TypeQuantity AvailableUnit PriceDigiKey Part Number
511BCA156M250BAG
Skyworks Solutions Inc.
0
Skyworks Solutions Inc.
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Parametric Equivalent
0kr.22.19000863-510BCA156M250BAG-ND
Parametric Equivalent
0kr.22.19000863-510BCA156M250BAGR-ND
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
0kr.22.19000863-510BCB156M250BAG-ND
0kr.22.19000863-510BCB156M250BAGR-ND
0kr.22.19000863-511BCA156M250BAG-ND
0kr.22.19000863-511BCA156M250BAGR-ND
0kr.22.19000863-511BCB156M250BAG-ND
0kr.22.19000863-511BCB156M250BAGR-ND
SiTime
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
0kr.22.620001473-SIT9120AI-2C1-33E156.250000-ND
SiTime
OSC XO 3.3V 156.25MHZ
0kr.22.620001473-SIT9156AI-2C1-33E156.250000-ND
Suntsu Electronics, Inc.