13 substitute(s) available for '511BBA250M000BAGR':
Product InformationMatch TypeQuantity AvailableUnit PriceDigiKey Part Number
511BBA250M000BAGR
Skyworks Solutions Inc.
0
Skyworks Solutions Inc.
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD
Parametric Equivalent
0kr.57.82000863-510BBA250M000BAG-ND
Parametric Equivalent
0kr.57.82000863-510BBA250M000BAGR-ND
0kr.57.82000863-511BBA250M000BAG-ND
0kr.57.82000863-511BBA250M000BAGR-ND
0kr.57.82000863-511BCA250M000BAG-ND
0kr.57.82000863-511BCA250M000BAGR-ND
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; I2C P
0kr.109.20395863-514BBA000290BAG-ND
0kr.106.65042863-514BBA000290BAGRTR-ND
CTS-Frequency Controls
Direct
0kr.105.06002653L25005I3T-ND
CTS-Frequency Controls
Direct
0kr.105.06002653V25005I3T-ND
Raltron Electronics
XTAL OSC XO 250MHZ 3.3V LVDS
0kr.49.120002151-CL5032-250.000-3.3-25-X-T-TRCT-ND
SiTime
MEMS OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD
0kr.55.660001473-SIT9122AI-2C2-33E250.000000-ND
Renesas Electronics Corporation
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 1.27MM P