14 substitute(s) available for '511BAA200M000BAG':
Product InformationMatch TypeQuantity AvailableUnit PriceDigiKey Part Number
511BAA200M000BAG
Skyworks Solutions Inc.
0
Skyworks Solutions Inc.
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Parametric Equivalent
0kr.39.18000863-510BAA200M000BAG-ND
Parametric Equivalent
0kr.39.18000863-510BAA200M000BAGR-ND
0kr.39.18000863-511BAA200M000BAG-ND
0kr.39.18000863-511BAA200M000BAGR-ND
XTAL OSC XO 200.000MHZ LVDS
0kr.39.18000863-511BAB200M000BAG-ND
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
0kr.39.18000863-511BAB200M000BAGR-ND
Taitien
Direct
0kr.21.82600OWENGLVANF-200.000000-ND
Renesas Electronics Corporation
Direct
0kr.11.50393XLL535200.000000I-ND
CTS-Frequency Controls
0kr.16.72771654L20003I3T-ND
CTS-Frequency Controls
0kr.16.72771654V20003I3T-ND
ECS Inc.
0kr.37.90100ECX-L35BN-200.000-ND
SiTime
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
0kr.30.560001473-SIT9120AI-2C3-33E200.000000-ND
Suntsu Electronics, Inc.
1.055kr.51.350002388-SXO53L3A481-200.000M-ND
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P