14 substitute(s) available for '511AAB150M000BAGR':
Product InformationMatch TypeQuantity AvailableUnit PriceDigiKey Part Number
511AAB150M000BAGR
Skyworks Solutions Inc.
0
Skyworks Solutions Inc.
XTAL OSC XO 150.000MHZ LVPECL
Parametric Equivalent
0kr.39.18000863-511AAB150M000BAG-ND
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Parametric Equivalent
0kr.39.18000863-511AAB150M000BAGR-ND
CTS-Frequency Controls
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
0kr.16.72771654E15003I3T-ND
CTS-Frequency Controls
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
0kr.16.72771654P15003I3T-ND
5.0MMX3.2MM SURFACE MOUNT AUTOMO
0kr.17.79866110-CA50P15003GLTTR-ND
0kr.17.79866110-CA50P15003ILTTR-ND
ECS Inc.
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
0kr.37.90100ECX-P35BN-150.000-ND
SiTime
MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
0kr.30.560001473-SIT9120AI-1C3-33E150.000000-ND
Rochester Electronics, LLC
MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
2.061kr.17.371642156-SIT9120AI-1C3-33E150.000000Y-ND
SiTime
MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
0kr.16.906561473-SIT9121AI-1C3-33E150.000000TTR-ND
MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
0kr.17.160801473-29287-2-ND
Suntsu Electronics, Inc.
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
185kr.22.190002388-SXO53P3A481-150.000M-ND
Renesas Electronics Corporation
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
0kr.29.99000800-XLP535150.000000ICT-ND
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P