ASMA500B058L13
DigiKey Part Number
ASMA500B058L13-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASMA500B058L13
Description
COAX CBL SMA TO SMA 16.4'
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA LLC200A 196.9" (5.0m) 16.4'
Category
2nd Contact Gender
Male
Manufacturer
Siretta Ltd
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Packaging
Bulk
Length
196.9" (5.0m) 16.4'
Part Status
Active
Cable Type
LLC200A
Style
SMA to SMA
Overall Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Jack
Frequency - Max
6 GHz