Image for FXD63B225LAESB is not available
FXD63B225LAESB
DigiKey Part Number
3473-FXD63B225LAESB-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FXD63B225LAESB
Description
BRKR FD6 3P 600V 225A FX LUG 24V