LXM32MD85N4
DigiKey Part Number
4008-LXM32MD85N4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LXM32MD85N4
Description
LXM32 MODULAR 85A RMS PEAK 3PH 4
Detailed Description
Servo AC 380 ~ 480VAC Supply 85A 380 ~ 480V Load
EDA/CAD Models
LXM32MD85N4 Models
Category
Voltage - Load
380 ~ 480V
Current - Output
85A
Series
Wattage - Load
9 kW
Voltage - Supply
380 ~ 480VAC
Interface
CAN, Modbus TCP, RS-485
Operating Temperature
0°C ~ 50°C