UMPC-04-L-18-P-12.0
DigiKey Part Number
612-UMPC-04-L-18-P-12.0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
UMPC-04-L-18-P-12.0
Description
CBL ASSEM MPOWER 4POS 18AWG 12"
Customer Reference
Detailed Description
4 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Cable 1.00' (304.80mm)
EDA/CAD Models
UMPC-04-L-18-P-12.0 Models
Category
Length
1.00' (304.80mm)