Image for S1SS-10-28-GF-24.00-L3 is not available
S1SS-10-28-GF-24.00-L3
DigiKey Part Number
612-S1SS-10-28-GF-24.00-L3-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S1SS-10-28-GF-24.00-L3
Description
MICRO MATE SINGLE ROW DISCRETE W
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket
Category
Pitch - Connector
0.039" (1.00mm)