MCR25JZHFLR390 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
YAGEO
In Stock: 46.382
Datasheet
390 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film