MCR03ERTF6800 is Discontinued and no longer carried by DigiKey.
Bourns Inc.
In Stock: 49.390
Vishay Dale
In Stock: 120.420
Datasheet
TE Connectivity Passive Product
Stackpole Electronics Inc
680 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film