MCR01MRTF1132 is Discontinued and no longer carried by DigiKey.
Available Substitutes:
Direct
Bourns Inc.
In Stock: 2.250
Datasheet
Direct
Vishay Dale
In Stock: 63.108
Datasheet
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
Upgrade
Panasonic Industry
11.3 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film