XUL535150.000000I
DigiKey Part Number
800-XUL535150.000000ITR-ND - Tape & Reel (TR)
800-XUL535150.000000ICT-ND - Cut Tape (CT)
800-XUL535150.000000IDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XUL535150.000000I
Description
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
Manufacturer Standard Lead Time
33 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
150 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±50ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Current - Supply (Max)
97mA
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
6-SMD, No Lead
Type
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)