PE3W12426-36 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Fairview Microwave
In Stock: 0
Datasheet
Cable Assembly Coaxial SMA to N-Type LMR 200 36.00" (914.40mm)
PE3W12426-36
DigiKey Part Number
6099-PE3W12426-36-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3W12426-36
Description
COAX CBL SMA TO N-TYPE 36"
Detailed Description
Category
2nd Contact Gender
Length
36.00" (914.40mm)
Cable Type
LMR 200
Style
SMA to N-Type
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug, Right Angle
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
5.8 GHz