PE3C8747/RD-36 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Cable Assembly Coaxial HD-BNC to HD-BNC Belden 4855R 36.00" (914.40mm)
PE3C8747/RD-36
DigiKey Part Number
6099-PE3C8747/RD-36-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3C8747/RD-36
Description
COAX CBL HD-BNC TO HD-BNC 36"
Detailed Description
Length
36.00" (914.40mm)
Cable Type
Belden 4855R
Cable Impedance
75 Ohms
Style
HD-BNC to HD-BNC
Connector Impedance
75 Ohms
1st Connector
HD-BNC Plug
Overall Impedance
75 Ohms
Frequency - Max
12 GHz
Color
Red
2nd Connector
HD-BNC Plug
Operating Temperature
-30°C ~ 75°C