PE3C3275LF-36 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Pasternack
In Stock: 0
Datasheet
Cable Assembly Coaxial 10-32 to BNC RG-174 36.00" (914.40mm)
PE3C3275LF-36
DigiKey Part Number
6099-PE3C3275LF-36-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3C3275LF-36
Description
COAX CBL 10-32 TO BNC 36"
Detailed Description
Category
2nd Contact Gender
Length
36.00" (914.40mm)
Cable Type
RG-174
Style
10-32 to BNC
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
10-32 Plug
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
1 GHz