R100X150V2T
DigiKey Part Number
R100X150V2T-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
R100X150V2T
Description
LABEL ROTATING SELF LAMINATING
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Blue Rotating, Self-Laminating, Thermal Transfer Label 1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)
Category
Label Size
1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)
Manufacturer
Panduit Corp
Color
Blue
Series
Material
Vinyl
Packaging
Bulk
For Use With/Related Products
Thermal Transfer Printer
Part Status
Active
Operating Temperature
-40°C ~ 93°C