H100X084H1T
DigiKey Part Number
298-18416-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
H100X084H1T
Description
LABEL HEAT SHRINKABL 1X0.84" WHT
Detailed Description
White Heat Shrinkable Label 1.00" x 0.84" (25.4mm x 21.3mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 135°C
Label Size
1.00" x 0.84" (25.4mm x 21.3mm)