CST114-157
DigiKey Part Number
298-1384-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CST114-157
Description
TOOL WIRE STRIPPER 3/16"-1 9/16"
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Tool Single Level Stripper, Self-Adjusting For 0.18" ~ 1.14" and 0.75" ~ 1.58" Cable Diameter
Category
Type
Single Level Stripper, Self-Adjusting
Manufacturer
Panduit Corp
Cable Type
0.18" ~ 1.14" and 0.75" ~ 1.58" Cable Diameter