ACC62-AV-D300
DigiKey Part Number
298-14197-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ACC62-AV-D300
Description
CBL CLIP C-TYPE BLACK ADHESIVE
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Clip, C-Type Black Adhesive 0.620" (15.75mm)
Category
Color
Black
Manufacturer
Panduit Corp
Length
1.240" (31.50mm)
Packaging
Bulk
Width
1.120" (28.45mm)
Part Status
Active
Height
0.650" (16.51mm)
Type
Clip, C-Type
Adhesive
Acrylic Based
Opening Size
0.620" (15.75mm)